Корпоративи в Банкет Холлі Балалайка

Корпоративи

Корпоративи покликані згуртувати колектив і обдагодаріть його за командний роботу в затишній обстановці, з чудовою випивкою і смачними закусками. Наш ресторан – оптимально підходить під ці цілі. Зал просторий, дозволяє без проблем організувати корпоратив на 100-150 місць. Зал ідеально підходить для 70-100 чоловік
Рестран в “балалайка” – це перш за все смачна і різноманітна кухня. Ми можемо запропонувати як традиційне банкетне меню, так і урізноманітнити стіл незвичайними стравами – потрібно тільки попередньо узгодити з нами всі Ваші побажання.

Крім як смачно поїсти і випити потрібно розваги. Трансформований зал Балалайки дозволить легко організувати сцену де можуть розташуватися музиканти або ховатися актори готові порадувати гостей несподіваними сюрпризами або уявленнями.

Основний оформлювальний акцент залу для корпоративу – стеля складної форми з програмованої підсвіткою, яка буде точно відповідати настрою гостей. Плавно переливатися під час страви та активно підтримувати активний настрій під час вистав або інших подій.

А відпочити від веселощів в балалайка можна зовсім поруч – тут знаходиться наш затишний Бар. Приглушені темні тони залу дозволять розслабитися, випити запашної кави з фірмовою випічкою, обговорити справи або просто побути наодинці.

Наш зал розташований в жвавому місці на -1 поверсі бізнес-центру, тому до послуг гостей парковка, зручні під’їзні шляхи. Просто дістатися до нас і на громадському траспорту – 10 хвилин від м. Берестейка.