Банкети в Балалайка

Банкет

Для того, що б провести запам’ятовується захід потрібно запам’ятовується місце. Саме таким місцем є банкетний зал ресторану Балалайка.
Ресторан має досвід і безмежні можливості для того, що б створити яскраву подію: різноманітна і завжди смачна кухня, незвичайний технологічний інтер’єр, привітний і ініціативний персонал, розумний ціновий підхід.

Зал розташовується в 5 хвилинах їзди в близькості від траспортних артерій столиці, але не дуже близько до них, тому вийшовши з ресторану не буде гучної траси або торгових центрів.

Ресторан знаходиться на мінус першому поверсі будівлі, що утворює затінений внутрішній дворик. Влітку тут прохолодно, досить ясно і приємно проводити час.

Кухня банкетного залу – відмінна риса серед всіх закладів такого плану. Досвідчений шеф-кухар і персонал кухні готові якісно приготувати традиційні страви слов’янської, середземноморської або східної кухні. Традиційні карпатські страви, ніжна італійська паста, ароматний шашлик з баранчика або дари далеких морів – все буде подано чудово приготованим, варто лише побажати.

У нашому житті багато радощів, багато подій які хочеться відзначити в колі близьких людей. Дні народження, шкільні та університетські випускні, весілля, пам’ятні річниці. Але такі світлі свята мають темну сторону – сотні дрібниць, які потрібно врахувати при плануванні вечірки. Зателефонуйте нам і замовте святковий банкет – це дозволить Вам зосередитися тільки на приємні моменти. Дозвольте там зайнятися дрібницями, в яких ми розбираємося краще.

Події, традиційно, проходять в нашому банкетному залі, який з нагоди ми можемо зонувати (наприклад молодь і старші гості), декорувати квітам і зеленню, висвітлити, організувати сцену.

У наших силах допомогти не тільки з наданням зручного залу і смачної кухні, але і з розважальною частиною. Живу музику і яскравих провідних ми не нав’язуємо, але ми порадимо кращих